Makina për prodhimin e Makaronave - Pastave

Shitet nga: Hysen Zeqiraj 04 Shk 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
1.Makine per prodhimin e makaronave/pastave tortelinit raviolit etj.
2.Makine për pasterilim.
3.Makine per tharje.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim