Makina per paketim bukes dhe te mishit

Shitet nga: Imer 30 Jan 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makina per paketim bukes dhe te mishit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim