Makina per paketimin e mishit vakum

Shitet nga: Imer 30 Jan 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makina per paketimin te mishit vakum te firmes BOSS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim