Makina per resturane dhe per furre

Shitet nga: Imer Husaj 22 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten makinat per resturane, furra dhe mishtore.

Makina per kuleq te brumit

Makina per shlag

Makina per paketim te mishit vakum

Makina per prejren e mishit te thate

mulliri per kafe ose mak

paketirka per folie per paketim te bukes ose te mishit

Furre e vogel te picave

Tek ne mund te gjeni shum sene te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim