Makine per profilim (dekorim) te hekurit

Shitet nga: valdet 30 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina per dekorim te profileve te hekurit.
Profile katrore duke filluar prej 20*20 deri 60*60
Shparingut duke filluar prej 20 mm deri ne 50mm.
Firiketit 12*10, 12*12, etj
Ne total jane 15 module.
Per informacion tel. 044/193585, Valdeti
Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim