Makineri per prodhim etiketim dhe paketim

Shitet nga: Fatmir Sadiku 17 Pri 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ofrojmë makineri te ndryshme per prodhim, etiketim dhe paketim me kualitet te larte dhe çmim shume te volitshem si dhe te dizejnuara e te prodhuara qe t' i pergjigjen nevojave tuaja. Ofrojme keto makineri: Tunel termik per paketimin e te gjitha produkteve sipas nevojes, paletizer, makineri per mbushjen etiketimin dhe paketimin e qumshtit dhe prodhimeve te tij, makineri per prodhimin dhe paketimin e shamponave dhe vajit, makineri per mbushjen dhe paketimin e drithrave, miellit dhe produkteve te ngjashme, linje komplete per prodhimin e Marmelates, ketchapit vegetes, turshive si dhe shume makinerive tjera sipas nevojave tuaja teknologjike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim