Maqin Pikse per PVC "TITIZ " URGJENT

Shitet nga: Bini-Al 16 Tet 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqinen pikse te pvc ne gjendje te mir per me shum info tel 044229091 VIBER +38649399401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim