Maqine per pastrimin e dritareve plastike

Shitet nga: Defrim 17 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqinen per pastrimin e kandeve te dritareve plastikes. Kjo maqine ka punu pak ne Kosove eshte e importuar nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim