Mulli per kafe

Shitet nga: Imer 30 Jan 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes mulli per blurjen te kafes, monit, arrave, keksave dhe shum te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim