Paisje per mishtore

Shitet nga: Premton 04 Sht 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes paisje per mishtore .Komora ,friza, mikser ,makina per mbushjen e suxhukut etj

Tel:044348211 044500456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim