Pegull per pshtjellje me foli

Shitet nga: Esat 09 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Pegllat te imp.nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim