Plasma per prerje te metalit portable

Shitet nga: cnc maqina profesionale 10 Gsh 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet plasma maqin per premje te hekrit metalit aluminit gus baker qfardo metal me ajr dhe rrym. maqina eshte si e re shum pak e perdorur dhe esht komplet me paisje percjellse me dorz dizne elektrod kabllat etj. plasma i ka konektor per lidhje me cnc dhe thc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim