SHARR E SHTRIME PER IVERICA

Shitet nga: Nikqi 18 Jan 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHARR e shtrime per iverica me frese ne 45 shkall ne top xhendje si dhe xhdo lloj makinave per perpunim te drurit te importuara nga Zvicrra Info: 049 547 227 ose 044 315 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim