SHARR E SHTRIME

Shitet nga: Nikqi 02 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Sharr e shtrime Marka SCHELLING ne xhendje te mir Info: 049 547 227
ose 044 315 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim