Shes maqinat per SHTYP

Shitet nga: Xeni Zuka 30 Gsh 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqinat per shty.
Maqinat jan ne funksjon punojn te gjitha
1 -Heidelberg 2 color prodhim gjermon
2-hamada du 34 II
3 -maqina per qepje.
Etj maqinat muneni me ardh mi kqyrr jan ne funksjon te gjitha. Te gjitha prodhim gjerman. Per me shum kont tel 049683447. 044762825 & 049827134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim