Shes pegllat

Shitet nga: Esat 09 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Peglla per pshtjellje me foli per mishra te imp. nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim