Shtanc per profilim dhe Pajisje per perpuinim te..

Shitet nga: Kulmi 11 Krr 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Pajisjet jan kryesisht per pun ne lamin e perpunimit te llamarines-ulluqeve(lugjeve).


Shtanc 2,5 t per prerje apo per formsim llamarine.

Toqilla me gjeth tavolin.

Prerse-thik per shparing deri ne 5mm.
etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim