VAKUMPRES

Shitet nga: NIKQI 07 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Vakumpres e pa perdorur masa e jashtme 2900x2600mm
masa per pune 2300x1200mm mund te shikohet ne xhdo koh ne
Qyshk te pejes ne ni zdrugtari ku e vetmja makin per shitje ësht.Direkt numer 049 251 480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim