Ventilator

Shitet nga: Ilir 17 Tet 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ventilator per Byk...Qmimi sipas Marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim