Vitrina elektrike me nxemje per pula dhe mish

Shitet nga: Imer 30 Jan 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes vitrina elektrike me nxemje per pula dhe mish.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim