Wetrok duomatic 50

Shitet nga: edi 04 Tet 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makin per pastrim lokale me baterija te mira me gell industriale me 2 brusha re reja dhe guma te reja. e servisume .shum ne gjendje te mir. kom pjes hargjuse dhe gjdo pjes oer ket makin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim