agregat

Shitet nga: gjon 02 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet agregati me benzin 3 KW nji fazor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim