maqin mishiti

Shitet nga: alush 10 Pri 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
MAQINI MISHITI -E-KLSE ARDHUR NGA GJORMONIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TEMIRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim