sharr per eshtra

Shitet nga: arbeni 25 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
sharr per eshtra prodhimit suedez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim