shes pirunera tew ndryshem me gaz dizell

Shitet nga: Pira 11 Pri 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes pirunerat te ndryshem me gaz dhe dizell 3 ton 2,5 ton dhe 2 ton

GJINDEMI NE GJILAN, NE MAGJISTRALEN FERIZAJ - GJILAN, AFER FSHATIT LIVOQMakina per prerje precize me dy koka (sharra) digjiitale si dhe nje tjeter gjysm automatike

Makina për saldim nje koke

Makina per prerje precize me dy koka.

Makina për pastrim
MAKINAT GJINDEN NE FERIZAJ NE MAGJISTRALEN SHJUP PRISHTINE

Makina per hapjen e vrimave të ndryshme (Bagllamave)

Makina per hapjen e vrimave per drenazh.

Makina per prerjen e kendeve (Llajsne)

Makin per prerje te metalit

Kompresot

Thithse per pluhur te sharres ne puntori

I shesim një nga një apo te gjitha pernjeher.

Ipko/Vala 049/044 212527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim