taski xp

Shitet nga: edi 04 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makin per pastrim lokale prej 2000 m/ore. osht makine me hyp ne to me baterija me gel 240ampera 4 copa te mira ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim