tennant t3

Shitet nga: edi 04 Tet 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
mikin per pasteim lokale. me baterija te reja me gell. e servisume komplet. ne gjengje sjum te mir . ec vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim