ultrazani me 2 sonda convekse dhe lineare

Shitet nga: naimi 23 Nën 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet ultrazani ne gjendje shume te mire si I ri me te mund te behet ultrzani I abdomenit, gjandres tyroide, testiseve, kukave, gjinjeve e tjetjere.qmimi shume I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim