Pres

Shitet nga: Pres 03 Mar 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Pres ne gjende te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim