Ceragem Paisje Masazhe

Shitet nga: Paisje masazhuese 23 Jan 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Ofrojë paisje masazhuese me gurë Zhade.

Paisja Masazhuese me gurë JADE(Zhade) = 650€

Linku se si përdoret paisja masazhuese: http://ceragemindia.in/CeragemCpmpactUse.aspx

PAISJET JANE TE REJA DHE KANE GARANCION.
MUNDESIA E PAGESES EDHE ME STARCARD.

Viber 0037744428132
0037744114239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim