Karriga dhe Tavolinat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: A&G RUDI 27 Gsh 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten karrigat dhe tavolina te perdorura 1 vjet
ne kushte teper te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim