Agregat lamburdini dizell 10 kva

Shitet nga: sefa 04 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet agregati dizell lambardini talijan lend djekse me naft dizell pak i perdorun thujse i ri ndez ne qeles dhe ne konop rryme 10 kva te interesuarit na kontaktoni ne nr 044 406 776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim