Agregati

Shitet nga: Agregati 27 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Agregati 7.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim