Aparat i kafes CLATRONIC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: shkodran 04 Mar 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
aparati i cafes osht ardhur nga gjermonija osht i pa perdorur lloji i aparatit osht CLATRONIC ngjyra e hint me zez per me shum info: na contaktoni ne numrin e tel 045-876-273
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim