Aparat i pulav

Shitet nga: Tefik 05 Dhj 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Osht ne gjendje tregullt
Osht per 25 pula me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim