Aparat per cigare

Shitet nga: Aparat per cigare 11 Sht 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparat per cigate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim