Aparat per pjekjen e pulave me prush

Shitet nga: Peja 02 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparat per pjekjen e pulave me prush
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim