Dhome e ftohjes- frigorifer

Shitet nga: L.l 26 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
dhome e frohjes apo Komor
Madhesi 100m3 (kub)
Dimenzione 12x5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim