Fritez profesionale me rrym 20L URGJENTT

Shitet nga: Ardian 11 Krr 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Fritez profesionale me rrym 20L ne gjendje te mir pune vetem vrimen per me derdh vajin e ka te mbyllur mirpo mund ti rregullohet .
mund te kontaktoni edhe ne viber per qdo informat posedoj dhe piata si dhe 2 boca te plinit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim