Furra e pizza

Shitet nga: xxx 10 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes furr te picave me rym pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim