Furre buke - Italine

Shitet nga: Rexhep 17 Pri 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim furren e bukes prodhim Italian ne gjendje shume te mire. Furra ka kapacitet prej 128 bukeve ose 8 meter katrore. Gjindemi ne Peje - per me shume ne kontaktoni ne 044 223 511.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim