Furre e pices me rryme elektrike

Shitet nga: mentor 29 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
furre e pices me rryme elektrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim