Grilli per pula

Shitet nga: Bujar 09 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet grilli per pula esht me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim