INVERTAR PER KAFITERI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: labi dekor 03 Krr 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
NE FABRIKEN TON JU MUND TE BONI ZGJEDHJEN E DUHUR SA I PERKET INVERTARIT

I PRODHOJM TE GJITHA QKA JU NEVOITET PER KAFETERIN E JUAJ

KEMI MOODELE TE NDRYSHME TE SHANKAV TAVOLINAV KARRIGAV SEPAREJAVE RAFTA EJANI E

BINDUNI VET KEMI QMIMET ME TE ARSYESHME

PER MA SHUM INFOO
TEL. 045 250 569
049 25 12 13Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim