Inventar

Shitet nga: artan 09 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes urgjent qmimi 1000 euro i negociueshem
Inventari ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim