Inventar

Shitet nga: Inventar 30 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten me cmim shum te volitshem

1) 14 cope me dimenzione 120cm x 60cm cmimi per cope 65euro.
2) 2 cope me dimenzione 210cm x 60cm cmimi per cope 130euro.
3) 4 tavolina me dimenzione 120cm x 70cm cmimi per cope 50euro.

Inventari shum pak i perdorur

Cmimi per gjith inventarin 1200euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim