Inventari

Shitet nga: granit 01 Sht 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes 5 komplete 2+1 ne gjendje te mir qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim