Iventari komplet i restaurantit

Shitet nga: arjanit 09 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet komplet iventari i restaurantit banaku me rafte
12 tavolina te brendshme me 45 kariga
10 tavolina te verandes (te jashtme)me 40 kariga
1stuf me pelet
1 televizor samsung
1 stuf kuzhine profesionale me plin
1 fortez dyshe
1 skar me plin
dhe piatat te cilsis se lart me te gjitha gjerat e nevojshme
dhe gjerat shitet vetem komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim