Kariget dhe Tavolinat

Shitet nga: Lorik merxha 30 Sht 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes karigat dhe tavolinat e lokalit, gjendja e tyre mjaft e mir . Qmimi sipas marveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim