Karikat

Shitet nga: 049560400 22 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
karika t'hekurit per lokale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim